Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Швея на производство мягкой мебели

Tronex-Com Chișinău Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

-Официальное трудоустройство
- Социальный пакет
- Достойная оплата труда
- График работы: 5 дней в неделю, с 8: 00 до 17:30
- Вкусные обеды на территории предприятия, с компенсацией 50% стоимости.

Обязанности:

- Осуществляет раскрой и пошив частей для мягкой мебели
- Раскрой и пошив по чертежам и эскизам
- Работа с электрическими и механическими инструментами
- Работа с тканью, натуральной и искусственной кожей

Требования:

- Наличие опыта работы в обивке мягкой мебели тканями и коже-заменителями
- Высокий уровень работоспособности и ответственности!

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa:
 hr@tronex.md
+373 60 468 333

Compania "Tronex-Com" activează cu succes pe piaţa republicii Moldova mai mult de 18 ani, oferind clientilor săi o listă de produse și servicii completată permanent: produse laminate, cherestea, fabricarea structurilor translucide, fabricarea de elemente forjate și galerii metalice.

Mai multe informaţii despre Compania noastră puteţi obţine de pe site-ul:www.tronex.mdwww.stillferro.com

Număr de contact:
060468333