Publicat Recent

Uzina de piese pentru tractoare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Companie din Germania oferă locuri de muncă pentru bărbați cu și fără experiență la uzina de piese pentru tractoare.
Lucrul se desfășoară  în uzina specializată în piese de schimb pentru camioane și tractoare. .Ai nevoie doar de pașaport european.

Atribuții de serviciu:
-  Suspendarea pieselor pe anumite dispozitive pentru vopsire;
-  Îndepărtarea pieselor după vopsire;
-  Ambalarea în recipiente speciale;
-  Incărcarea în camioane;
-  Menținerea ordinei la locul de muncă;

Angajatorul oferă:
 -  Cazare și transport asigurat;
 -  Asigurare medicală;
 -  Program de muncă stabil;
 -  Contract de muncă fără comision;

Sună acum la numărul [vezi telefon]079-99-99-74, rezervă-ți un loc de muncă sigur și bine plătit!

Vă rugăm să lăsați un mesaj in formularul de mai jos iar noi în cel mai scurt timp o sa revenim cu apel.

#Germania,Depozite de încălțăminte, depozite de cauciuc,depozite de sortare, sortarea coletelor,plecări rapide,acte europene, scanarea mărfurilor,lucru în Germania,personal calificat , personal necalificat, muncă în deposit,fabrica de mobile,muncește legal,sortarea hainelor, industriea de automobile,sortarea accesorilor, diverse domenii,electrician,angajan în Germania, sudori , uzina de zincare, lucru la depozite,cultivarea florilor, prelucrarea hainelor,muncitori la deposit,dezmembrarea frigidelor, lucru la demolări,selectarea metalelor,lucru legal,produse cosmetice,ofertă nouă,servicii de menaj, ofertă fierbinte,plecare rapidă, ofertă de muncă,salariu motivant,lucru bun,dezmembrarea electrocasnicelor,sortarea metalelor, pasaport European,specialiști reparație,lucru la curățenie,sere cu flori,contract de muncă,depozite, lucru legal, sudori cu experienta, lacatusi, instalatori, depozite de electocasnice, contract legal de munca.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte