Publicat 11 Aprilie 2021
Santino-Service SRL

Coordonator proiecte

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: 10000 MDL
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 1 an
  • Educație: Superioare

Descrierea poziției vacante

Atribuții:
- Coordonarea eficienta a tuturor activitatilor proiectului in vederea atingerii obiectivelor stabilite si in conformitate cu standardele companiei.
- Pregatirea si organizarea planurilor de activitate in cadrul proiectului necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului.
- Coordoneaza activitatile din cadrul proiectului supervizand direct colaboratorii implicati.
- Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte.
- Asigura circulatia informatiei in cadrul proiectului .
- Raspunde de rezolvarea prompta a problemelor de comunicare ce apar in cadrul activitatilor proiectului.
- Asigura un climat de colaborare intre toti angajatii implicati in proiect.
- Informeaza seful direct de aparitia unor probleme importante care pot avea impact asupra desfasurarii proiectului.

Cerințe:
− Studii superioare;
− Experienţa în domeniu, minim 1 an;
− Cunoștințe în proiecte de management
− Cunoaşterea limbilor română, rusă;
− Orientare spre rezultat;
− Responsabilitate, abilităţi de comunicare;
− Capacitate de analiza;
− Cunoașterea calculatorului (MS Office).

Condiții de muncă:
- Pachet social standard;
- Salariu de la 10 000 lei + bonusuri;
- Oficiul în Centrul orașului;
- Orar de lucru stabil: Luni-Vineri. 8,00-17,00. Zile de odihna: sîmbătă și duminică;
- Echipă tînără și dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email:  santino.cadre@gmail.com  cu indicarea postului pentru care aplicați.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Santino-Service SRL

Compania „Santino-Service” SRL, producătorul principal de articole din plastic din Republica Moldova.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 1 an

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?