Publicat  28 Ianuarie 2022

Asamplator mobilier

Can Mobil Zone SRL Chișinău Full Time 7000 MDL

Informații de bază

Salariul:
7000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an

  • Asamblor la fabrica de mobila Can Mobil Zone SRL, str Uzinelor 9/1, Chisinau.
  • Cerințe: Studii speciale sau medii de specialitate.
  • Experiența în domeniu.
  • Responsabilitate maxima si punctualitate.
  • Responsabilități principale: Asamblarea mobilei
  • Cunoașterea furniturii Blum Hettich Samet. Oferim: Salariu motivant. Conditii de munca bune.
Expediati CV prin email canmobilzone@gmail.com

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Contacte

Adresa sediului central
str. Uzinelor 9/1
canmobilzone@gmail.com