Publicat  28 Ianuarie 2022

Contabil

Agro-Ialovenenii Chișinău, Ialoveni Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani
Oraș:
Chișinău, Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
Experiență contabilă fiscală și de gestiune.

Condiții de muncă:
Oficiu, cu amplasare comodă în centrul orașului Ialoveni. Peste drum de casa de cultură (uneori cîntă fanfara).

Responsabilități:
Formarea și transmiterea rapoartelor lunare / trimestriale / anuale.
Gestiunea facturilor fiscale, a plăților TVA și impozitelor. Gestiunea activelor.

Întreprindere agricolă specializată în cultivarea strugurilor, prunelor și cerealelor. În gestiune avem un magazin agricol.

Colectiv prietenos și beneficii sezoniere de fructe.

Contacte

Adresa sediului central
Alexandru cel Bun 47
Număr de contact:
069325225
dpletosu@gmail.com