Publicat 14 Mai 2021
CadouriOnline

Florist la Shopping MALLDOVA (5000-7000 lei)

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: 7000 MDL
  • Oraș: Chișinău

Descrierea poziției vacante

COMPANIA OFERĂ:

  • Lucrați într-un magazin confortabil
  • Salariul 3000 lei + 10% din vanzari
  • Program de lucru: 2 zile de lucru, 2 zile libere, 09:00-23:00
  • Oferim training la locul de munca, specializare si sustinere
  • Salariile noastre sunt peste media pietei
  • Achitarea salariului la timp/ Angajare oficială/ Pachet social

RESPONSABILITĂȚI:

  • Formarea, impachetarea cadourilor
  • Compunerea buchetelor, compozițiilor
  • Ingrijirea florilor tăiate (recepționarea, introducerea în apă, scurtarea, menținerea aspectului proaspăt)
  • Formarea baloanelor cu heliu
  • Comunicarea, propunerea clientilor cadoului necesar
  • Lucrul la casa

CANDIDATUL DORIT:

  • Trebuie sa ai un simt artistic dezvoltat, abilitatea de adaptare în situații dificile
  • Este important sa fii foarte flexibil si muncitor
  • Cunoasterea limbelor romana si rusa-OBLIGATORIU
  • Creativitate, dragoste pentru munca îndeplinită, atitudine pozitivă
  • Atitudine onestă, cinstita și responsabilă față de sarcinile asumate
  • Experienta in domeniu este binevenita, insa primim cu bratele deschise si oameni la inceput de drum in domeniu, pregatiti sa invete si sa isi dea tot interesul.

 job@cadourionline.md

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: CadouriOnline

Cadouri Online - это интернет- магазин цветов и подарков, который уже 7 лет успешно растет и развивается, доставляя людям счастье! Посещая наши цветочные салоны клиенты могут выбрать подходящие подарки.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza