Publicat Recent

Muncitori la depozite de anvelope

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Angajator din Germania este în căutare de personal cu și fără experiență ce dețin pașaport român sau pașaport UE la depozite de anvelope.
Munca se desfășoară în încăperi din incinta depozitelor specializate.

Atribuțiile de serviciu:
1  Sortarea manuală sau automată a anvelopelor;
2  Încărcarea și descărcarea acestora;
3  Montarea anvelopelor pe jante;

Oferim:
-  Transport și cazare asigurate de angajator;
-  Asigurare medicală;
-  Program stabil de muncă 8-10 ore/zi;
-  Contract de muncă fără comision;

Sună la numărul [vezi telefon]079-99-99-74 pentru a face o programare și a afla mai multe detalii.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte