Publicat  19 Mai 2022

Inginer in instalatii termice

G4S COMPANY SRL Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Superioare

Descrierea poziției vacante

Beneficii:

  • Dezvoltare in cariera;
  • Salariu fix;
  • Program de munca stabil;
  • Posibilitate de deplasare;

Cerinte:

  • Experienta de munca intr-un post similar va constitui un avantaj;
  • Punctualitate;
  • Dorinta si abilitate de a invata;

Responsabilitati:

  • Citirea proiectelor tehnice;
  • Organizarea lucrărilor;
  • Instalarea si evaluarea tehnica a echipamentelor;

 Trimite-ti CV-ul dvs. prin email la adresa: G4SCompany.hr@gmail.com sau puteti sa ne sunati la numarul de telefon 068282555  sa stabilim o  convorbire.

Compania G4S Company SRL, membră a grupului Moldo-Român DEPARTAMENT EFICIENŢA ENERGETICA prestează servicii de proiectare, instalare şi deservire a sistemelor industriale şi rezidenţiale de ventilare, încălzire, apeduct, automatizare şi electricitate. Fiind un colectiv foarte dinamic am reuşi, şi reuşim să lucrăm la unele din cele mai mari şi frumoase proiecte din Romania si Republica Moldova. Şcolarizarea permanentă ne face să fim deosebiţi!

Contacte

Adresa sediului central
Sarmisegetusa 72
Număr de contact:
+373 793 88011
ghenadie.postmodern@gmail.com