Publicat  23 Mai 2022

Meșter reparații echipamente audio, echipamente portabile

Arron Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii

Arron este un service centru specializat în deservirea echipamentelor informatice HP, Canon, Acer, Asus, Apple.

Cerințe:

  • Experiența în repararea echipamentelor audio este obligatorie, avantaj prezintă experiența în repararea altor echipamente portabile, există o direcție pentru repararea diverselor echipamente electronice, care este liberă, este necesară înțelegerea circuitelor. Cunoștințe de firmware. Experiență în repararea echipamentelor audio pe baza de lămpi.

Prezintă un avantaj experiența în repararea telefoanelor, a echipamentelor informatice, experiență în reparații complexe.

Condiții de muncă:

  • programul 5 \ 2, pentru specialiști cu experiență este posibilă combinarea conform unui program diferit. Salariul este stabil fără întârzieri, angajarea oficială, este posibila o creștere profesionala până la funcția de manager la service center. Căutăm un specialist activ care este gata să câștige bani și să se dezvolte într-o echipă de profesioniști. Cei mai profesioniști ingineri lucrează cu noi. Sunați-ne!
    Suntem gata să acceptăm un specialist care dorește să câștige bani și să crească profesional. Cantitatea de muncă de la cateva comenzi pe zi. În reparare există o mulțime de amplificatoare, receptoare, subwoofere, centre de muzică. Rată salarială % din munca efectuată, sunt posibile condiții individuale pentru profesioniști.

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și repararea echipamentelor audio (direcția principală), repararea playerelor de vinil, repararea casetofoanelor, echipamentelor audio, repararea echipamentelor pe baza de lămpi, casetofoane, amplificatoare, subwoofere. Lucrați în programa Bitrix, Excel. Raportați comenzile și reparațiile efectuate. Utilizator activ al computerului!

Pentru a vă programa la interviu, sunați la 068474645 sau trimiteți CV-ul dvs. la: remadmirem@gmail.com
Chișinău, Bodoni 33 intersecție cu București

Suntem un Service centru specializat în reparația tehnicii Apple, Samsung,Huawei,Asus,Xiaomi.Mai mult de 15.000 de clienți au fost deserviți în ultimii 10 ani de activitate.Astăzi suntem lideri în Chișinau , iar în curînd lideri în toată Moldova.Dacă ai ambiții de dezvoltare personala și financiare așteptăm contactele tale

Contacte

Adresa sediului central
bodoni 31
Număr de contact:
079927738
remadmirem@gmail.com