Publicat 11 Aprilie 2021
Dekada group

Manager vânzări

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Dekada group (Unicompro)
  • Număr de contact: 069080359
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 1 an
  • Educație: Superioare

Descrierea poziției vacante

RESPONSABILITĂȚI:

  • Vânzarea serviciilor companiei;
  • Identificarea potențialilor client;
  • Negocierea și încheierea contractelor;
  • Mărirea numărului de clienți;
  • Încasarea soldurilor pentru materialele livrate;
  • Întocmirea rapoarte de activitate;
  • Atingerea targetelor stabilite.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Experiență în vânzări minim 1 an;
  • Abilități de comunicare;
  • Abilități de convingere;
  • Cunoașterea limbilor române și limbii ruse;
  • Creativitatea și capacitatea de a găsi în termeni restrânși soluții optimale; Inițiativă și capacitate de lucru;
  • Orientat spre rezultat;
  • Studii superioare; Word, Excell la nivel de utilizator;
  • Permis de conducere categoria B;

COMPANIA OFERĂ:

  • Salariu atractiv: fix + bonus proporțional cu rezultatele obținute;
  • Pachet social;
  • Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
  • Posibilități de avansare/promovare.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Dekada group

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 1 an

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?