Publicat  25 Februarie 2022

Inginer în reparații electronice a laptop-urilor

Arron Chișinău Full Time 15000 MDL

Informații de bază

Salariul:
15000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 5 ani

Arron este un service centru specializat în deservirea echipamentelor informatice HP, Canon, Acer, Asus, Apple.

Cerințe:

  • Experiență profesională în domeniu de cel puțin 5 ani
  • Este nevoie doar de meșter în electronică

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă permanent, full-time, la sediul angajatorului
  • Salariu de la 15.000 lei la 25.000 lei
  • Oportunitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei

Responsabilități:

  • Diagnosticare și reparații laptopuri Acer, Toshiba, BenQ, IBM, HP, Acer, Fujitsu-Siemens, etc.
  • Lucrați numai la nivel de componente cu cunoștințe despre baza a elemenelor
  • Respectarea condițiilor prevăzute în regulamentul intern pentru reparații
  • Repararea și înlocuirea cipurilor BGA

Pentru a vă programa la interviu trimiteți CV-ul dvs. la:

hr@arron.md
Chișinău, Bodoni 33 intersecțe cu București

Suntem un Service centru specializat în reparația tehnicii Apple, Samsung,Huawei,Asus,Xiaomi.Mai mult de 15.000 de clienți au fost deserviți în ultimii 10 ani de activitate.Astăzi suntem lideri în Chișinau , iar în curînd lideri în toată Moldova.Dacă ai ambiții de dezvoltare personala și financiare așteptăm contactele tale

Contacte

Adresa sediului central
bodoni 31
Număr de contact:
079927738
remadmirem@gmail.com