Publicat  25 Februarie 2022

Inginer service-centru/ meșter reparații calculatoare

Arron Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 2 ani

Arron este un service centru specializat în deservirea echipamentelor informatice HP, Canon, Acer, Asus, Apple.

Cerințe:

  • Experiență profesională în domeniu de la 1 an
  • Studii: Medii de specialitate
  • Experiență în repararea laptopurilor și a altor echipamente tehnice portabile, capacitatea de a lucra cu documentația tehnică
  • Prezintă un avantaj capacitatea de a lucra la nivelul componentelor cu o baza elementară de cunoștințe
  • Cunoștințe despre construcția și principiile de funcționare a tehnologiei computerizate
  • Abilitatea de a folosi echipament modern de lipire și control-măsurare
  • Capacitatea de a restaura și schimba software-ul, de a efectua reparații mecanice de orice complexitate

Prezintă un avantaj abilitatea de reparare și dservire a telefoanelor mobile Iphone Ipod (înlocuirea software-ului, lipirea și înlocuirea cipurilor BGA) notebook-uri, netbook-uri (lipirea și înlocuirea cipurilor BGA) și alte echipamente portabile sunt binevenite.

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă permanent, full-time, la sediul angajatorului
  • Training-uri și formare profesională în cadrul companiei
  • Oportunitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei

Responsabilități:

  • Diagnosticare și reparații laptopuri Acer, Toshiba, BenQ, IBM, HP, Acer, Fujitsu-Siemens, etc. la nivel de bloc și componente
  • Înregistrarea operațiilor de reparare efectuate într-o bază de date specializată
  • Respectarea condițiilor prevăzute în regulamentul intern pentru reparații

Pentru a vă programa la interviu, sunați la 068474645 sau trimiteți CV-ul dvs. la: remadmirem@gmail.com
Chișinău, Bodoni 33 intersecție cu București

Suntem un Service centru specializat în reparația tehnicii Apple, Samsung,Huawei,Asus,Xiaomi.Mai mult de 15.000 de clienți au fost deserviți în ultimii 10 ani de activitate.Astăzi suntem lideri în Chișinau , iar în curînd lideri în toată Moldova.Dacă ai ambiții de dezvoltare personala și financiare așteptăm contactele tale

Contacte

Adresa sediului central
bodoni 31
Număr de contact:
079927738
remadmirem@gmail.com