Publicat  28 Ianuarie 2022

Inginer-șef

Cartnord Chișinău Full Time 20000 MDL

Informații de bază

Salariul:
20000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani

Descrierea poziției vacante

Atribuțiile principale:
- Asigurarea functionarii a toatelor tipuri de echipamente
- Supraveghere tehnică a stării și organizarea reparației echipamentelor.
-Organizarea muncii angajaților din subordine ai unității

Cerințe fața de candidat:
-Studii specializate superioare
-Experienta profesionala cel putin 3 ani
- Experiența de a lucra în echipa
- Experiența de a lucra la producere
- Abilitatea de a lucra pe PC, Internet
- Rezistență la stres
- Punctualitate

Condiții:
- Lucrul în echipa
- Centrul orașului
- Nivel de salariu de la 20 000 lei
- Pachet social complet
- Telefonie mobilă achitata de catre compania
- Program de lucru: 5/2 de la 08.00 la 17.00.

CARTNORD – одно из ведущих предприятий Молдовы по продаже бумаги, картона и производству изделий из них. Наши товары и сырье для продукции поставляются из Финляндии, Швеции, Германии, Италии, Польши, Словении, России, Сербии, Индонезии, Китая, Румынии, Украины и других стран.
Мы производим качественную упаковку для товаров и поставляем ее большинству отечественных производителей товаров, а также на зарубежные рынки: Бельгия, Азербайджан, Румыния, Россия, Украина, Белоруссия и др.

Număr de contact:
+(373) 61022210
hr@cartnord.md