Publicat  25 Februarie 2022

Digital Marketing, Copyriting

Beauty Butiq Chișinău Full Time 12000 MDL

Informații de bază

Salariul:
12000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Ai prea multe idei creative, dar nu știi ce  faci cu eleÎți place  creezite dedici muncii tale, ești pasionată de marketing și Social Media? Dacă răspunsul a fost da, Te învităm în echipa noastră!

Iar după atâtea întrebări  spunem câte ceva și despre noi.

Beauty Butiq este un magazin online de cosmetică coreeană care are la dispoziție cele mai cunoscute Branduri de cosmetică și îngrijire. Ne axăm pe plasare de produse naturale, care pot fi livrare în orice oraș a țării

Care sunt responsabilitățile tale?

  • Coordonarea activitatii de digital marketing;
  • Gestionarea conturilor de Social Media(Instagram, Facebook, website)
  • Plasarea de produse pe site;
  • Creearea de conținut și materiale creative (Copywriting);
  • Discuții de colaborare/Discuții cu furnizorii de produse;
  • Propunerea de noi idei pentru atragerea de clienti si cresterea gradului de satisfactie a acestora;
  • Cunoștințe în Photoshop, Adobe, Canva reprezintă un avantaj;
  • Colaborarea la implementarea strategiei de marketing pentru companie.
  • Cunoașterea limbii românerusă si engleză (nivel mediu B1-B2)

Suntem în căutare de persoane:

  • Creative
  • Responsabile
  • Flexibile
  • Cu experiență de minim 2 ani

Salariu: 500-600 € (discutabil)
Lucru de acasă

Așteptăm CV-ul tău la adresa de gmail: forceforlife1@gmail.com sau ambroci.ambroci12@gmail.com

Pentru detalii sunați la: +37379641041

Despre companie

Cosmetica coreeană,
Cele mai cunoscute Branduri,
Produse cosmetice Naturale,
Livrare în toată Republica Moldova

Contacte

Adresa sediului central
Chișinău, R. Moldova
Număr de contact:
+37379641041
forceforlife1@gmail.com