Publicat Recent

Manager de vânzări regional

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

„CONLUXART- Experți în acoperișuri”, ce  activează solid timp de 24 ani pe piață, în topul celor mai bune companii din domeniu comercializării acoperișurilor, angajează MANAGER DE VÂNZĂRI REGIONAL.
Dacă ești o fire dinamică, ești pasionat de arta de a vinde și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Îți propunem să fii reprezentantul nostru regional.

Beneficii:

  •  Îți vei influența singur venitul pe care îl ai
  • Îți oferim un salariu motivant, cu  bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Cerințe:

  • Experiență în vânzări (minimum un an)
  • Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
  • Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
  • Studii superioare finisate
  • Permis de conducere Categoria B

 Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și montatori;
  • Participarea la negocieri comerciale;
  • Crearea ofertelor pentru clienți;
  • Patrularea șantierelor de construcție
  • Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
  • Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
  • Întocmirea rapoartelor săptămânale privind rezultatele înregistrate.

Constituie un avantaj:

  • Experiență în vânzarea materialelor de construcție;
  • Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive și 1C;

Oferim:

  • Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări)
  • Telefon mobil de serviciu, laptop automobil de serviciu;

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Scrie in privat ori trimite acum CV-ul cu mențiunea „Manager vânzări regional”, la adresa de e-mail: hr@conluxart.md">hr@conluxart.md

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

Trimite CV

Despre companie

Timp de 22 ani am reușit să acumulăm experiență vastă în domeniul construcției acoperișurilor. Am stat la baza dezvoltării pieței acoperișurilor din Republica Moldova și ne mândrim cu:

  • Primul import de țiglă ceramică din Moldova
  • Primul sistem de scurgere produs 100% în Moldova
  • Prima țiglă metalică dublu-modulară din țară

Suntem singura companie din Moldova care are propriile echipe de montare a acoperișurilor, astfel, oferim garanție atât la produsele comercializate cât și la lucrările de montare executate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Cărbunari 2
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?