Publicat Recent

Manager achizitii

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:
- Identifica si selecteaza furnizorii in vederea achizitionarii materialelor de constructie astfel incat acestia sa indeplineasca criteriile de pret, calitate si data de livrare impuse de companie;
- Mentine si dezvolta relatia de colaborare cu furnizorii, urmarind derularea corespunzatoare a contractelor comerciale (din punct de vedere al conditiilor comerciale, tehnice, financiare etc.);
- Monitorizeaza schimbarile pe piata industriala, face predictii in ceea ce priveste evolutia preturilor si impactul acestora asupra activitatii viitoare a companiei
- Creeaza, dezvolta si mentine relații cu furnizorii importanti;
- Pregateste si conduce negocierile cu furnizorii cheie;
- Pregateste rapoarte periodice pentru conducerea companiei;
- Propune strategii anuale privind achizitiile de materiale;
- Initiaza instrumente de control in ceea ce priveste masurarea eficientei rezultatelor;
- Responsabil pentru organizarea evaluarei anuale a furnizorilor-cheie;
- Implicarea în rezolvarea plangerilor catre furnizori;

Cerinte:
- cunoasterea limbii romane si ruse
- detinere permis de conducere categoria B
- Abilitati de negociere
- Abilitati de comunicare si relationare
- Capacitate de analiza, sinteza si decizie, bun organizator
- Capacitatea de a gestiona simultan mai multe task-uri
- Persoana cu initiativa, proactiva, autodedicat.

Conditii:

  • Remunerare motivantă
  • Pachet social integral
  • Climat de lucru plăcut
  • Perspective de viitor atrăgătoare

Asteptam CV la adresa i.melnic@5aq.md">i.melnic@5aq.md
Tel de contact: [vezi telefon]060120092

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte