Publicat Recent

Manager de vînzări B2B (sfera IT)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

ACCENT GROUP este lider pe piață locală de telecomunicații, oferind „la cheie” un serviciu complect de soluții optimizate de cea mai modernă generație pentru a ajuta clienții, cum ar fi operatorii de telecomunicații, agențiile guvernamentale, băncile locale cu diferite probleme. Am devenit cel mai mare distribuitor din Republica Moldova și din regiune, reunind aproximativ 70 de mărci și reprezentând cele mai mari companii de software (IBM, Alcatel-Lucent, etc.), ca sediul lor local.

Cerinţe:
∙ Împreună o să avem o colaborare avantajoasă, dacă:
∙ Aveți experiența în vînzări B2B și în sfera TI;
∙ Știți foarte bine soft și hard;
∙ Sunteți o persoană deschisă și comunicabilă;
∙ Sunteți activi și energici, dar în plus, atenți la detalii și pedanți în lucru;
∙ Sunteți plini de resurse, responsabili și persistent - dacă vi se dă sarcina, nu vă opriți până nu găsiți soluție;
∙ Vă place să cominicați cu oameni și să propuneți soluții de cea mai înaltă calitate;
∙ Vorbiți și scrieți liber în limbele română, rusă și engleză.

Responsabilităţi şi atribuţii:
- Vînzarea echipamentului TI;
∙ Vînzarea serviciilor outsourcing și asistenței tehnice;
∙ Negocierea profitabilă cu clienți, rezolvarea problemelor apărute în caz de neces, stabilirea relațiilor noi de parteneriat;
∙ Pregătirea ofertelor comerciale și vizuirea contractelor Condiţii de muncă.

Compania oferă:
- Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00 ∙ Adresa: str. Bulgara 33/1 (Centru);
∙ Deplasări, trening’uri și conferințe interesante;
∙ Colectiv prietenos și ambianță plăcută de lucru.

Dacă credeți că acest lucru este exact pentru Dvs. și doriți să faceți partea din echipa noastră, expediați CV-ul cu o fotografie pe e-mail:cadre@accent.md

Despre companie

Accent Group – один из крупнейших дистрибьюторов IT продукции в Республике Молдова. Компания представляет около 70 крупнейших мировых брендов программного обеспечения (IBM, Alcatel-Lucent и т.д.). Accent Group – соучредитель и акционер оператора мобильной связи «Moldcell». Accent Group возглавляет местный телекоммуникационный рынок, предоставляя высококлассные решения последнего поколения оператором связи, государственным органам и банкам.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte