Publicat  28 Ianuarie 2022

Inginer sisteme de ventilare si climatizare

Profi-Stil SRL Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Responsabilitățile postului:

  • studierea obiectivelor pînă la începerea lucrărilor de proiectare;
  • elaborarea documentației de proiect, de lucru și de execuție pentru sistemele de ventilare si climatizare;
  • efectuarea calculelor aerodinamice;
  • întocmirea specificațiilor, evidențelor volumului de lucrări în vederea elaborării devizelor de cheltuieli;
  • relaționare cu clienții și cu personalul departamentului tehnic.

Cerințe:

  • studii superioare;
  • experiență în proiectare ar fi binevenită;
  • aptitudini în utilizarea programului Autocad;
  • cunoștințe în operarea suitei de programe MS Office (Word, Excel);
  • cunoașterea legislației și actelor normative în domeniu constituie un avantaj;
  • capacitatea de a argumenta soluțiile tehnice adoptate și a le confirma prin calcule;
  • dorința și abilitatea de a învăța.
  • piermis de conducere cat B

Oferim:

  • pachet social standard și un birou confortabil
  • masina si telefon de serviciu
  • avansare in cariera`
  • colectiv profesionist si prietenos

Companie producatoare de sisteme de ventilare si climatizare

Contacte

Adresa sediului central
Vasile Lupu 29, oficiul Profi-Stil
profistil.srl@gmail.com