Publicat  28 Ianuarie 2022

Operator Call – center

Prime Capital Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Ai energie și ești convingator?
Îți place sa comunici la telefon prin crearea unui dialog constructiv?
Vrei să ajuți persoanile fizice si juridice sa-și realizeze visele?
Cauți un job stabil, în care să crești profesional?

Pune-ți în valoare abilitățile de comunicare și devin-o Operator Call – center !
Vei face parte din echipa tânără și ambițioasă care tind mereu spre dezvoltare profesionala și personală.

Funcția de Operator Call – center implică responsabilități și beneficii motivaționale:

Astfel, dacă te regăsești în următoarele criterii:

  • Ai abilitati bune de comunicare si negociere;
  • Ai cunoștințe minime de Microsoft Office (1 C constituie un avantaj);
  • Ai atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie. Spirit de echipa;
  • Ai spirit proactiv si analitic, ești persoana organizata;
  • Vrei să te dezvolți pe termen lung,
  • Atunci funcția de Operator Call – center este pentru tine!

Misiunea postului: De a vorbi la telefon si de a oferi consultatii prin raspunderea la solicitarea intrebarilor a persoanilor fizice și juridice despre produsele creditare oferite de catre Companie in regim operativ prin Centrul de Apel- Call Center.

Benificii care le ofera compania:

  • Un salariu motivant + tichete de masă;
  • Contract de munca individual pe perioada nedeterminata impreuna cu pachetul social;
  • Instruire, training-uri în vânzări și participarea la diverse evenimente corporative;
  • Mediu de lucru amiabil unde persoanele cu initiativa sunt încurajate şi promovate;
  • Program de lucru stabil (Luni – Vineri, 09: 00 – 18:00 )

Responsabilităţi:

  • Raspunderea in mod operativ la apelurile telefonice, suport online,e-mailuri;
  • Rdectionarea convorbirilor catre Inspectorii de credite front ofice, corespunzator cerintelor de creditarea a persoanelor fizice sau juridice;
  • Vanzarea si promovarea produselor propuse de Companie prin diferite metode de telecomunicatii.

Hai cu noi! Va fi interesant în Echipa Prime Capital!
Grăbește-te să expediezi CV-ul la adresa de e-mail: hr@primecapital.md

De asemenea, ne poți scrie aici sau pe pe contul de instagram: https://www.instagram.com/primecapitaldigitaloffice/

„Prime Capital" este o companie financiară, non-bancară, cu capital străin, specializată în oferirea împrumuturilor ipotecare şi împrumuturilor pentru afaceri.

Compania  a început activitatea în anul 2006, fiind prima companie de creditare ipotecară din Republica Moldova, marcând o creştere şi o dezvoltare rapidă. „Prime Capital" are scopul de a oferi clienţilor săi servicii de înaltă calitate şi o diversitate largă de produse de împrumut.

Munca în echipă, integritatea, calitatea şi atitudinea personalizată faţă de fiecare client sunt punctele asupra cărora se lucrează în permanenţă pentru a deveni liderii pieţii pe termen lung şi pentru ca partenerii şi clienţii Companiei să se poată baza pe "Prime Capital" în orice circumstanţe.

hr@primecapital.md