Publicat 15 Mai 2021
ZIAN CONTINENTAL SRL

Asistent Manager

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Maius Popescu
  • Număr de contact: +40749200030
  • Oraș: București
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Educație: Medii

Descrierea postului

- activitati secretariat (gmail, office, smartbill, ING,coresponndenta, raporturi de colaborare in relatiile cu clientii si partenerii)
- activitati transport marfuri (burse transport, google maps,)
- cunoastere la nivel cel putin mediu a Microsoft Office

- cunostinte operare PC
- cunostinte limba engleza cel putin la nivel mediu, orice alta limba reprezinta un avantaj.
- rezistenta la stres

Salariu lunar: negociabil in functie de implicare si abilitati.

Oferim tot suportul in vederea expatrierii, cartea de identitate romaneasca nu reprezinta un criteriu obligatoriu.

Astepta cu nerabdare CV urile dumneavoastra, sau email cu descrierea personala.
Emailuri,cv urile care nu vor fi insosite de o fotografie nu vor fi analizate.

Atentie!!
Informatii telefonice doar in intervalul orar 17:00-20:00

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: ZIAN CONTINENTAL SRL

Compania noastra activeaza ca operator de transport marfuri in spatiul Comunitar European din anul 2015.

Din anul 2020 am intrat pe piata imobiliarelor ca si dezvoltatori.

Suntem o echipa tanara, ambitioasa si dorim sa ni se alature persoane interesate de a face cariera, performanta si nu in ultimul rand de a ne dezvolta impreuna, noi ca oameni,colegi, echipa si totodata dezvoltarea companiei.

Compania noastra nu este doar un angajator, este si un prieten de nadejde in relatia cu personalul, ne pasa de problemele fiecarei persoane, pentru ca numai asa si lor le v-a pasa de problemele companiei.

Vezi mai mult

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: Constituie un avantaj