Publicat  30 Martie 2022

Inginer proiectant apa-canal, iasi /romania

Antal International Network Iași Full Time 800 USD

Informații de bază

Salariul:
800 USD
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani
Oraș:
Iași

Antal International ( www.antal.com) , in numele CLIENTULUI sau, o companie romaneasca cu proiecte de referinta derulate cu finantare europeana si cu o buna reputatie, cauta un INGINER PROIECTANT APA-CANAL

Responsabilități principale:
• Participǎ la elaborarea tuturor documentatiilor de proiectare si a aplicaţiilor de finanţare pentru accesarea fondurilor europene( SF, PTH,CS)
• Ofera sprijin pe perioada desfașurǎrii procedurilor de achiziţii publice si pentru asistenta tehnica pe toata durata executiei lucrarilor de constructii.
Cerințe:
• Studii superioare absolvite cu diplomǎ de licenţǎ (Hidrotehnica / Instalatii)
• Minimum 3 ani experienţǎ ȋn proiectarea reţelelor de alimentare cu apă şi canalizare;
• Cunoştinte de lucru cu soft-urile AUTOCAD - nivel mediu/avansat, URBANO, EPANET;
• Cunoasterea standardelor si a normativelor aflate in vigoare, precum si a legislatiei in domeniu;
• Disponibilitate deplasǎri, permis de conducere – Cat B.

Beneficii
Salariu fix atractiv +bonusuri!

Candidatii interesati si calificati pentru acest job sunt invitati sa trimita CV la cbirzanu@antal.com

Antal is the leader in EMEA & Asia Executive Search & Selection with a network of over 120 fully-staffed offices in more than 30 countries, recruiting talent in a range of industry sectors & skill functions.

Since inception in 1993 Antal has placed executives in over 75 countries and offers clients a choice of recruitment & staffing solutions from Retained Executive Search, Search & Selection to Contingent executive recruiters combine their recruitment knowledge, search skills, proven headhunting & selection methodologies with knowledge & experience of your industry to deliver a truly value added service.

Your Antal Recruiter actively shares information, knowledge & experience across our global network adding extensive cross sector and multi-geographic reach when recruiting with the efficiency of a single contact point. In Romania Antal has offices in 5 major cities  as follows: Bucharest, Iasi, Arad, Cluj and Timisoara.

Antal Iasi office  is covering N-E of Romania and all strategic sectors and disciplines.

Contacte

Adresa sediului central
Iasi, Strada Mihail Eminescu, 9, jud Iasi, Romania
cbirzanu@antal.com