Publicat 20 Mai 2021
JustConsult

Contabil-casier

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Lupu Daria
  • Număr de contact: 061137060
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Educație: Superioare

Cerințe:
- Studii superioare/speciale finisate, în domeniul respectiv (contabilitate, economie, finanțe);
- Grad înalt de responsabilitate si confidențialitate;
- Spirit analitic și capacitate de organizare;
- Gândire analitică, atenție la detalii, prudență;
- Onestitate, corectitudine.

Responsabilități:
• Răspunde de ținerea corectă la zi a evidenței primare privind activitățile de încasări și plăți prin casierie.;
• Întocmește corect la zi chitanțele pentru sumele încasate;
• Încasează sumele de bani de la clienți, în prezența acestora, eliberând bon fiscal
• Întocmește zilnic Registrul de casă;
• Răspunde de depunerea integrală a numerarului încasat.
• Are obligația să raporteze în scris conducerii direct și la timp orice nereguli pe care le observă.
• Colaborează cu contabila-șef;
• Îndeplinirea altor obligațiuni conform fișei postului.

Oferta:
- Pachet salarial;
- Colectiv tânăr și prietenos;
- Locul de muncă: Mun. Chișinău, str. Ismail, 81/1, Sectorul Centru;
- Posibilități de avansare în carieră;

Persoanele interesate de prezenta ofertă sunt rugate să expedieze CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa electronică: hr@justconsult.md  (indicând în mod obligatoriu postul la care candidați). Pentru informații suplimentare apelați: 061137060.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: JustConsult

Compania JustConsult activează legal oferind servicii de consultanță în domeniul redobândirii cetățeniei române și perfectării actelor românești. La momentul actual am deservit peste 200.000 cetățeni și am rezolvat cu succes peste 90% dintre solicitări. În companie activează peste 50 experți în domenii, precum: Jurisprudență, vânzări, call-centru, procesare acte, calitate, tehnologii informaționale, marketing. Muncim zilnic pentru a oferi servicii de calitate și consultanță de încredere.

Vezi mai mult

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: Constituie un avantaj