Publicat 25 Februarie 2021
Moldindconbank

Manager de Produs Direcția produse corporative şi IMM Departamentul Produse Bancare

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 2 ani
  • Educație: Superioare

Descrierea poziției vacante

Vei beneficia de:
⦁ Program individual de formare profesională şi dezvoltare a carierei
⦁ Salariu atractiv + bonus de performanță
⦁ Mediu de lucru dinamic şi inovativ
⦁ Oficiul chiar în centrul oraşului
⦁ Colegi cu spirit de echipă şi proactivi

Vei avea următoarele responsabilităţi:
⦁ Elaborarea produselor/serviciilor noi, precum și dezvoltarea celor existente
⦁ Definirea proceselor de business și adaptarea produselor/serviciilor bancare existente în dependență de prioritățile și obiectivele de dezvoltare ale Băncii
⦁ Administrarea produselor din punct de vedere funcțional cât și a tarifelor aplicate, contribuirea la automatizarea acestora, etc.

Eşti candidatul potrivit dacă ai:
⦁ Studii superioare economice/financiare – bancare/tehnice IT
⦁ Experienţă de lucru în domeniul bancar minim 2 ani
⦁ Cunoaşterea limbilor: română, rusă şi engleză fluent
⦁ Capacitate de comunicare şi ascultare
⦁ Abilităţi analitice bine pronunţate
⦁ Onestitate, responsabilitate, sociabilitate, sârguință.

Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:
⦁ e-mail: ⦁ recrutare@micb.md
⦁ contactează-ne la tel. 079484979

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Moldindconbank

Moldindconbank şi-a început activitatea la 1 iulie 1959, în calitate de filială a Stroibank, din URSS, sarcina de bază a căreia era finanţarea construcţiilor industriale, întreprinderilor energetice și a magistralelor de transport. La 25 octombrie 1991, conform deciziei Adunării de Constituire, banca a fost reorganizată în Banca Comercială pe Acţiuni pentru Industrie şi Construcţii BC "Moldindconbank" S.A. În prezent, Moldindconbank are cea mai mare reţea de subdiviziuni din Republica Moldova fiind prezentă în toate raioanele ţării şi este considerată unul dintre angajatorii de top avînd peste 1500 de angajaţi.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 2 ani

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?