Publicat  28 Ianuarie 2022

Manager Vanzari

Artmed Estetic S.R.L. Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

„Artmed Estetic” este distribuitor oficia a produselor cosmeceutice de top pe piața din R. Moldova. A deschis un post vacant pentru „Manager de vânzări” în domeniul serviciilor de dermatologie și înfrumusețare.

Cerințe:

  • studii superioare;
  • experiență de cel puțin 1 an în vânzări și negocieri B2B, studiile medicale sunt binevenite;
  • capacitatea de a învăța rapid;
  • vorbire bine pronunțată, capacitatea de a convinge;
  • sârguință;
  • motivare personala;
  • bună cunoaștere a MS OFFICE, lucrați cu e-mail.

Atribuțiile:

  • căutare activă de clienți (analiza potențialului și atragerea de noi clienți);
  • îndeplinirea planului de vânzări;
  • pregătirea de oferte comerciale și prezentări;
  • negocierea și încheierea de contracte cu noi clienți;
  • crearea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții;
  • menținerea istoricului vânzărilor în sistemul C 1.

Despre companie

Distribuitor Oficial de produse Cosmeceutice

Contacte

Adresa sediului central
str. A. Sciusev 63
Număr de contact:
069444864
hr@artmedestetic.md