Publicat 26 Ianuarie 2021
Simplex

Administrator Showroom

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Studii: Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidați:

- experiența în domeniul prestării serviciilor este binevenită;
- atitudine pozitivă, rezistență la stres, bunăvoință;
- orientare către client;

Responsabilități:

- coordonarea și monitorizarea proceselor in Showroom;
- asigurarea deservirii la cel mai înalt nivel;

- oferirea de consultații cu privire la serviciile și produsele oferite de Companie;
- cunoasterea strategiilor de aplanare a conflictelor;

Oferim:
- o activitate interesantă într-un colectiv tînăr;
- instruire;
- condiții confortabile de muncă;
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM și pachet social;
- posibilitatea de a avansare in carieră și salarial;
- program de lucru stabil.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Simplex
Ne-am lansat din dorința de a aduce cele mai bune produse sanitare, sisteme de încălzire, climatizare și ventilare în fiecare casă. Ne mândrim cu o echipă formată din profesioniști dedicați și dinamici, care vin la muncă cu plăcere.
La SIMPLEX ne dezvoltăm împreună și cucerim noi înălțimi!
Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?