Publicat 14 Ianuarie 2021
Lombard Blago Group SRL

Evaluator - consultant (tehnica) mun. Chișinău

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: 8000 MDL
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Studii: Medii

    Ești comunicabil și ai experiență în vînzări? Ești pasionat de tehnica și vrei să te dezvolți?

                                                                Grăbește-te să aplici!!!

Noi iti oferim:
1.       Orar de lucru flexibil;
2.       Stagiere și traininguri din contul companiei
3.       Lucru în colectiv tînar si pozitiv
4.       Salariu platit la timp și bonusuri in baza de KPI (de la 8000 lei)
6.       Oportunități de creștere profesională

Responsabilități:
  1.  Consultarea clienților și promovarea  produselor
  2.   Verificarea și evaluarea tehnicii
  3.   Realizarea produselor conform prețurilor stabilite
  4.   Amenajarea vitrinilor cu produsele spre vinzare
  5.   Monitorizarea și verificarea stocului de tehnică
Noi cautam persoane:
1.       Care tind spre rezultat, ambitiosi si responsabili
2.       Sunt orientati spre client (politicoși cu abilități de negociere si convingere)
3.       Vorbitori fluent de limba română și rusă
4.       Utilizatori buni de  Microsoft  (Word, Excel, 1 C)
5.       Studii superioare sau medii
-     Experienta in domeniu va constitui un avantaj

 Nu ezita să transmiți CV și cu siguranța poți face parte din familia noastră!!!

Mai multă informația despre compania noastră poți afla pe www.blago.md

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Lombard Blago Group SRL

Rețeaua financiară ”BLAGO”, rețea de case de amanet, unde evaluăm, primim, vindem aur, argint și tehnică.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?