Publicat 14 Ianuarie 2021
Lombard Blago Group SRL

Inspector credite mun. Chișinău

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Studii: Medii

Ai nevoie de orar flexibil? Sau ești o tînără mămică și cauți un job în concordanța cu graficul gradiniței?
 Noi putem să te ajutăm!!!

Noi îți oferim:
1.       Orar de lucru flexibil;
2.       Stagiere și traininguri oferite de compania
3.       Lucru în colectiv tînăr si pozitiv
4.       Salariu platit la timp și bonusuri in baza de KPI
6.       Oportunitați de creștere profesională

Responsabilități:
1.       Consultarea clienților privind eliberarea creditelor
2.       Analiza cererilor de creditare și eliberarea creditului conform procedurilor interne ale companiei
3.       Promovarea si vînzarea produselor și serviciilor financiare ale companiei

Noi cautăm persoane:
1.       Care tind spre rezultat, comunicabili si responsabili
2.       Sunt orientati spre client (politicoși cu abilități de negociere și convingere)
3.       Vorbitori fluent de limba romînă si rusă
4.       Utilizatori buni de Microsoft (Word, Excel, 1 C)
5.       Studii superioare sau studii medii

                Nu ezita să transmiți CV și cu siguranța poți face parte din familia noastră!!!

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Lombard Blago Group SRL

Rețeaua financiară ”BLAGO”, rețea de case de amanet, unde evaluăm, primim, vindem aur, argint și tehnică.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?