Publicat Recent

Tehnolog-croitor Mobilă Moale

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:

  • Verificarea, încadrarea și executarea planului de lucru zilnic în termen;
  • Realizarea tiparelor pentru modele noi, participarea la elaborarea lor;
  • Realizarea tiparelor pentru comenzi personalizate;
  • Primirea comenzilor în lucru și verificarea disponibilităților de stofă;
  • Repartizarea lucrului pentru cusătorese;
  • Controlul calității, depistarea și rezolvarea eventualelor erori;
  • Urmărirea aplicării standardelor de calitate pe tot fluxul producției.

Cerințe:

  • Experiența într-un post similar este binevenită;
  • Cunoștințe în producerea canapelelor, paturi;
  • Studii superioare/ medii de specialitate;
  • Abilități de proiectare, reprezintă un avantaj;
  • Bune abilițăți de organizare și de coordonare a unei echipe de 15 pers.

Condiții de lucru:

  • Salariu în creștere în dependență de performanțele angajatului;
  • Activitate profesională variată și interesantă;
  • Atmosfera de lucru placută;
  • Grafic de lucru 09:00-18:00;
  • Angajare oficială;
  • Produsele grupului TANDEM la reducere și în rate.

*Locația: or. Chișinău, str. Petricani 15/1.

CV-urile sunt acceptate pe e-mail: hr@tandem.md
Mob. [vezi telefon]078057772.
Site: www.tandem.md

*Atenție! Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate cu POZA, vor fi invitate la interviu.

Trimite CV

Despre companie

Grupul de companii TANDEM se dezvoltă în Moldova din 2002, în România - din 2015. Astăzi suntem unul dintre cei mai selecți producători de mobilă din Moldova.

Avem experiență în producerea, realizarea și livrarea produselor: mobilier moale, mobilier corp, saltele.

Asortimentul cuprinde peste 500 de tipuri de mobilier, care sunt prezentate în diferite dimensiuni și în diferite culori (mai mult de 100 de culori). Clienții aleg compania noastră pentru designul impresionant, gama de produse în continuă extindere, materiale de înaltă calitate și durabilitate și servicii suplimentare convenabile.

Grupul TANDEM include astăzi: - peste 300 de oameni, 2 fabrici, 1 showroom în Chișinău, 9 showroom-uri în România, un departament de marketing centralizat.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Petricani 15/1, magazin Tandem