Publicat 27 Februarie 2021
Viorica Cosmetic

Vânzător - consultant produse cosmetice Chisinau

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Educație: Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Ce oferă compania:
- post de muncă în cadrul celei mai mari companii producătoare de produse cosmetice în Republica Moldova;
- oportunități de perfecționare profesională;
- loc de muncă confortabil;
- pachet social;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamica și prietenoasă;
- beneficii suplimentare (salariu stabil,sistem de motivare, bonusuri);
- salariu motivațional și plătit la timp.

Responsabilități:
- Consultarea clienților privind sortimentul;
- Vânzarea produselor cosmetice și de parfumerie;
- Lucru cu aparatul de casă;
- Menținerea curățeniei la locul de muncă;
- Lucru cu documentația în interiorul magazinului.

Cerințe față de candidat:
- studii în cosmetologie – colegiu,universitate, cursuri;
- experiență în domeniul industriei beauty sau farmaceutic;
- vorbitor de limba română si rusa, (cunoașterea la nivel conversațional a altor limbi străine prezintă un avantaj);
- abilități de operare cu programa 1C, aparatul de casa, terminal bancar, registru de casa;
- experiență de muncă în vânzări de minimum 1 an;
- orientat spre îndeplinirea KPI-urilor, abilităţi bune de ascultare şi comunicare;
- aspect prezentabil;
- vârsta cuprinsă între 25 și 40 de ani.

Vă rugăm să atașați o fotografie la CV-ul dvs.

Compania își rezervă dreptul să contacteze doar candidații care îndeplinesc toate cerințele.

E-mail: diana.munteanu@viorica.md

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Viorica Cosmetic

Viorica, o companie modernă, care ocupă ferm poziția de lider producător de produse cosmetice și parfumerie din Republica Moldova, este în căutare de colaboratori.

Viorica se dezvoltă rapid și este în permanentă căutare de personal calificat în toate departamentele, de la producere la vânzări, de la testarea calității produselor până la promovare și export.
Dacă împărtășești valorile noastre și îți dorești o carieră într-o companie dinamică, vom fi bucuroși să faci parte din colectivul nostru. Alege una dintre pozițiile vacante și trimite-ne CV-ul tău acum.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: Constituie un avantaj

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?