Publicat 18 Noiembrie 2020
Agenția Muncii

Oferim locuri de muncă în Germania la depozite de mărfuri noi! Fără comision!

Fisa postului

  • Salariul: 1200 EUR
  • Persoană de contact: CONSULTANT AGENȚIA MUNCII
  • Număr de contact: 067432238
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 2 ani
  • Educație: Medii

Companie din Germania caută lucrători care dețin pașaport european pentru munca la depozit de împachetare și pregătire a comenzilor de condimente.

Atribuțiile de serviciu:

- Sortarea mărfurilor și depozitarea mărfurilor;

- Scanarea produselor și împachetarea mărfurilor;

- Verificarea calității produsului;

- Menținerea ordinei la locul de muncă.

Beneficii:

- Angajare oficială;

- Contract de muncă gratuit;

- Cazare și transport asigurat;

- Program stabil de muncă de 8-10 ore;

- Salariu începînd de la 1100 euro + bonusuri.

Plecări regulate !! Detalii și programări la numărul de tel: 067 43 22 38

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Agenția Muncii
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 2 ani

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?