Publicat 17 Ianuarie 2021
Linia H2O

Șef depozit Orhei / Начальник Склада

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Tatiana
  • Număr de contact: 079771552
  • Oraș: Orhei
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 2 ani
  • Studii: Superioare

Descrierea poziției vacante

Cine suntem:

Compania „Linia H2O” cu o istorie de peste 23 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Suntem în căutare de Șef depozit.

Oferim:

  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră
  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
  • Grafic de muncă de 8 ore/zi

Cerințe:

  • Experiență într-o poziție similară de minim 2 ani
  • Studii finalizate
  • Abilități de management: planificare, administrare și supraveghere
  • Abilități de gestionare a depozitelor
  • Spirit de echipă și inițiativă
  • Cunoașterea limbii română și rusă
  • Cunoștințe de operare PC

Responsabilități de bază:

  • Organizarea activității depozitului
  • Evidența și administrarea personalului aflat în subordine
  • Gestionarea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire
  • Asigurarea mișcării stocurilor
  • Organizarea logistică eficientă a depozitului
  • Evidența și controlul tuturor actelor de însoțire ale mărfurilor ce intră sau ies din gestiune
  • Cunoașterea programelor de lucru pentru organizarea corespunzătoare a activității depozitului
  • etc.

Locația Depozitului:
or. Orhei, s. Seliște

Persoanele interesate pot transmite CV-ul, cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@liniah2o.md  „Șef depozit Seliște”

Vă așteptăm în Echipa noastră!

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Linia H2O

Compania „Linia H2O”, cu o istorie de peste 23 ani pe piața Republicii Moldova, este unul dintre liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare (ne puteți găsi pe web (www.liniah2o.md) sau pe facebook (www.facebook.com/liniah2o).
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?