Publicat 17 Ianuarie 2021
Linia H2O

Responsabil tehnic în producere Orhei

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Tatiana
  • Număr de contact: 079771552
  • Oraș: Orhei
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 1 an
  • Studii: Superioare

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutare de Responsabil tehnic în producere.

Oferim:

  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră
  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
  • Grafic de muncă de 8 ore/zi

Cerințe:

  • Experiență într-o poziție similară de minim 2 ani
  • Studii finalizate cu profil tehnic
  • Abilități de management: planificare, administrare și supraveghere
  • Abilități de gestionare a depozitelor
  • Spirit de echipă și inițiativă
  • Cunoașterea limbii română și rusă
  • Cunoștințe de operare PC

Responsabilități de bază:

  • Întreținerea echipamentelor de lucru în stare de funcționare.
  • Evidența stocului de echipamente necesare activității de producere a mobilierului.
  • Aprovizionarea secției de producere cu echipamentele necesare.
  • Evidența și controlul tuturor actelor de însoțire ale mărfurilor ce intră sau ies din gestiune.
  • etc.

Locația:
or. Orhei, s. Seliște-Lucașeuca

Persoanele interesate pot transmite CV-ul, cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@liniah2o.md   „Responsabil tehnic în producere ”

Vă așteptăm în Echipa noastră!

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Linia H2O

Compania „Linia H2O”, cu o istorie de peste 23 ani pe piața Republicii Moldova, este unul dintre liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare (ne puteți găsi pe web (www.liniah2o.md) sau pe facebook (www.facebook.com/liniah2o).
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?