Publicat Recent

CONSULTANT PLANIFICARE FINANCIARĂ

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

ANUNŢ ANGAJARE:

RESPONSABILITĂŢI

  • Consultanță în acces la finanțare, linii de creditare, programe de finanțare de Stat și Internaționale,
  • Elaborarea planurilor de afaceri pentru creditare și alte finanțări,
  • Analiza cererilor de creditare si consultanta in obținerea creditelor,
  • Elaborarea proiectelor investiționale și studiilor de fezabilitate,
  • Analiza rapoartelor financiare, analiza şi prognozarea indicatorilor financiari,
  • Elaborarea şi eșalonarea bugetului proiectului investițional și fluxului de numerar,
  • Cercetarea şi analiza practicilor moderne în domeniul modelării financiare,
  • Elaborarea şi/sau participarea la elaborarea ofertelor comerciale,
  • Networking şi relaționare cu clienţii.

CERINŢE

Nivel de studii

  • Studii superioare complete în domeniul economic, contabilitate sau financiar-bancar.

Experienţa

  • Experiență în sistemul bancar, analiza si planificare in cadrul întreprinderii la orice nivel se va considera un avantaj;
  • Experiența in domeniul contabilitate, finanțe corporative sau creditare va fi un avantaj;
  • Experiență în modelare financiară, analiză de business, business planning.

Abilităţi

  • cunoașterea analizei și planificării afacerii.
  • Cunoștințe în contabilitate și finanțele întreprinderii,
  • abilităţi de scriere, analiză şi sinteză a informației despre afaceri;
  • Abilități de utilizare a PC la nivel de utilizator
  • Abilități de lucru în Excel avansat;
  • Abilități de lucru în programele MS Office(Word, Excel, Power Point)
  • limbi: româna, rusa – avansat, engleza – mediu.
  • capacitate de a obţine rezultate şi de a respecta deadlin-uri, eficienţă în condiţii de stres.
  • comunicare, responsabilitate, capacităţi de relaţionare interpersonală, entuziasm şi etică profesională.

Asiguram instruire in domeniu si salariu motivațional.

CONTACTE:
Persoanele interesate, rugăm să expedieze CV-ul şi Scrisoarea de intenţie, pînă la data de 30 noiembrie 2020, pe adresa de email: office@proconsulting.md">office@proconsulting.md

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte