Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Manager vânzări la Proactive

Proactive Consulting Chișinău Full Time 10000 MDL

Informatii de baza

Salariul:
10000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Manager vânzări

PROACTIVE își deschide larg ușile pentru o persoană harnică, creativă și dornică să revoluționeze industria educației.

Responsabilități:
▶️ Îndeplinirea planului de vânzări
▶️ Negocierea și întocmirea contractelor
▶️ Administrarea clienților
▶️ Organizarea procesului de instruire online - livestream, zoom și alte canale.
▶️ Vânzări – coordonare evenimente.

Abilități:
✔️operare cu computerul, cunoașterea softurilor Excel, Word, PPT etc.
✔️cunoașterea limbii rusă și română obligatoriu, engleza avantaj;
✔️capacități de negociere și comunicare constructivă;
✔️cooperare și lucru în echipă;
✔️ cunoașterea domeniului economic-contabil, constituie un mare avantaj.

Beneficii:
⚡️pachet salarial competitiv (10000 lei+);
⚡️echipă tânără;
⚡️traininguri gratuite;
⚡️asigurare medicală.

Grafic de muncă
09:00 – 18:00

Experiență în domeniu constituie un avantaj.

Persoanele interesate vor transmite CV-ul la adresa hello@pro-active.md.
Mai multe detalii despre companie vezi pe www.pro-active.md

Abilități cheie
Abilități de ascultare Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Excel Vânzări

Instruim calitativ în domeniile contabilitate, fiscalitate și finanțe prin cursuri și traininguri ținând cont de progresul tehnologic, informațional și legislativ

Misiunea noastră este de a ajuta companiile și economia să crească pregătind contabili și manageri profesioniști. Ne dorim ca toți să aibă acces la informație veridică și educație financiară pe măsură. Disciplina financiară este foarte importantă nu doar pentru un contabil, dar și pentru oamenii în general pentru a se realiza profesional.

Contacte

Adresa sediului central
Mitropolit Varlaam 65
Număr de contact:
069224496
hello@pro-active.md