Publicat 11 Aprilie 2021
Horus

Contabil-sef adjunct

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Horus
  • Număr de contact: 069077439; 022 401 329
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 3 ani
  • Educație: Superioare

Descrierea poziției vacante

Cerinte:
- Cunostinte practice in domeniul contabilitatii.
- Cunoasterea programului de contabilitate 1C.
- Studii superioare (contabile).
- Cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse.
- Expriență în poziția de contabil sau ajutor contabil sef de la 3 ani.

Responsabilități:
- Evidenta salariului.
- Evidenta documentelor de contabilitate primară.
- Eliberarea facturilor, lucrul cu contractile.
- Introducerea în sistem a informației contabile.
- Pregătirea rapoartelor lunare interne.
- Pregatirea informatiei contabile necesare pentru rapoartele financiare.

Condiții:
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de profesionisti.
- Salariul atractiv.
- Telefon mobil de serviciu.
- Pachet social.

Așteptăm CV-ul , cu indicarea postului, la adresa electronică: resurse@horus.md

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Horus

Horus este o companie de construcții care activează pe piața din Moldova din anul 1995.

Inițial compania și-a desfășurat activitatea în domeniul instalării și întreținerii de utilități (sisteme de încălzire și gaz), pentru ca ulterior să-și extindă echipa de profesioniști și în domeniul construcției imobiliarelor. Principalul pilon pe care se ghidează compania zi cu zi este calitatea superioara a serviciilor oferite și a lucrărilor finalizate.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 3 ani

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?