Publicat 27 Februarie 2021
BIZU

Operator Program 1C

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: 6000 MDL
  • Persoană de contact: Cristina Morozan
  • Număr de contact: 079197719
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Educație: Superioare

Compania Bizu angajează OPERATOR PROGRAM 1C .

Cautam o persoană activă , dornică de muncă, responsabilă organizată, dedicată si progresistă.

Responsabilitățile tale de bază vor fi :
-Introducerea produselor în programul 1C;
-Plasarea produselor pe site-ul companiei;
-Lipirea etichetelor si stikerilor pe produse;
-Introducerea informației în programul 1C ( acte de contabilitate primare etc)
-Alte însărcinări de introducere a informațiilor.

Cerințe:
- Abilități de a îndeplini însărcinările rapid;
- Experiență în lucru cu programul 1C orice versiune;
- Cunoasterea PC-ul la nivel avansat;
-Cunoasterea limbii române si ruse la nivel avansat.

Compania garantează:
- Grafic de lucru 8 ore pe zi ( de Luni-Vineri) de la 9:00-18:00 Simbată -4 ore
- Posibilitate de lucru de acasă sau din oficiu companiei (Feredeului 4 );
- Salariu  atractiv cu posibilitate de crestere;
- Ambianță potrivită pentru dezvoltare personala și profesională;
- Ceai , cafea + o bibliotecă de cărți ( pe diverse teme ) la dispoziția ta oricînd ai nevoie;-Posibilitate de a procura produse din magazinul BIZU la un pret redus.

Te așteptăm cu drag la o discuție , pentru această e nevoie doar să ne expediezi CV-ul cu o poză atașată la adresa hr.bizumen@gmail.com.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: BIZU

Îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru bărbați - Bizu.md

De aproximativ 5 ani, magazinul BIZU oferă o gamă largă de

îmbrăcăminte și încălțăminte pentru bărbații

moderni, pentru care stilul, confortul și eleganța sunt importante.

Fiecare colecție de haine este o combinație dintre un design modern, calitate înaltă și prețuri accesibile.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: Constituie un avantaj

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?