Publish 19 January 2021
BIZU

Asistent manager marketing

Hot job

Job Summary

  • Salary: 5000 MDL
  • The contact person: Cristina Morozan
  • Phone: 068755201
  • City: Chișinău
  • : doctoral degree

Job description

Compania Bizu ( magazin de incaltaminte, imbracaminte si accesorii pentru barbati ) angajeaza ajutor pentru Manager Marketing.

Cautam o persoană activă , dornică de muncă, responsabilă organizată, dedicată si progresistă.

Responsabilitățile tale de bază vor fi :
-Postarea contentului pe rețele de socializare;
-Realizarea materialului foto si video pentru produsele magazinului ;
-Organizare concursuri si giveaway-uri;
-Realizarea altor însărcinări de marketing.

Cerințe:
- Abilități de a îndeplini însărcinările rapid;
- Experiență în lucru cu rețelele de socializare;
- Cunoasterea PC-ul la nivel avansat;
-Cunoasterea limbii române si ruse la nivel avansat.

Compania garanteaza:
- Grafic de lucru 8 ore pe zi ( de Luni-Vineri) Simbată -4 ore
- Posibilitate de lucru de acasă sau din oficiu companiei (Feredeului 4 );
- Salariu 5000 lei cu posibilitate de crestere;
- Colectiv prietenos;
-Condiții de muncă favorabile;
-Posibilitate de a procura produse din magazinul Bizu la un pret redus.

Asteptăm CV-ul tău cu specificarea postului pentru care candidezi la adresa hr.bizumen@gmail.com

Be sure, you are safe on delucru.md

  • Verified company
  • Verified job ad.

INFORMATIONS ABOUT THE COMPANY

Company name: BIZU

Îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru bărbați - Bizu.md

De aproximativ 5 ani, magazinul BIZU oferă o gamă largă de

îmbrăcăminte și încălțăminte pentru bărbații

moderni, pentru care stilul, confortul și eleganța sunt importante.

Fiecare colecție de haine este o combinație dintre un design modern, calitate înaltă și prețuri accesibile.

Vezi mai mult
Advertisement cursuri de engleza

Are you still looking for a job
or are you looking for employees for your business?