Publish  18 October 2022

Paznic

Flormin-Com Chișinău Work in shifts Negotiable

Basic information

Salary:
Negotiable
Employment type:
Work in shifts
Experience:
more than 2 years
City:
Chișinău

Job description

Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de muncitori pentru ocuparea posturilor de:

 PAZNIC.

Compania oferă:

  • Angajare oficială cu pachet social întreg;
  • Salariu avantajos, achitat la timp;
  • Condiții favorabile de lucru.

Responsabilități:

  • Asigurarea pazei bunurilor companiei;
  • Monitorizarea și excluderea sustragerii a bunurilor materiale de pe teritoriul șantierului;
  • Evidența și monitorizarea tuturor vizitatorilor șantierului.

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Punctualitate;
  • Atenție sporită;
  • Fără vicii.

About Company

Companie de construcții Flormin-Com este un partener de încredere profesionist, cu o reputație impresionantă, care se dezvoltă dinamic timp de 10 ani. Scopul nostru principal este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor! Construim locuințe de calitate lux și oferim oamenilor locuri de muncă. Pentru ca fiecare dintre noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă, alături de familie! Vezi cum poți să faci parte și tu din echipa noastră!

Available jobs

Company reviews

Rate the company:
0 star star star star star 0 reviews

Contacts

Phone:
+(373) 78880208
flormincom.hr@gmail.com
Are you still looking for a job or are you looking for employees for your business?